Organik Bebek Tarhanası Nereden Alabilirim

Organik Bebek Tarhanası Nereden Alabilirim ? Anneler başta olmak üzere ebeveynler son zamanlarda bebekleri için  doğal ve katkısız ürünler arayışı içindeler.  Konu bebekler ve çocuklar olunca onlar için her şeyin en iyisi en güzelini alma ve seçme düşüncesin olan anne ve babalar bebekleri için doğal, katkısız, organik, hijyen kurallarına göre üretilmiş gıda ürünleri arayışındalar.

Organik bebek tarhanası nereden alabilirim

Piyasada katkısız ev tarhanası ve organik tarhana adı altında çok çeşitli ve farklı özelliklere sahip tarhana bulmanız mümkündür.

Organik Bebek Tarhanası Nereden Alabilirim? Sorusunun cevabı için bir çok seçenek mevcuttur.

Tombul Organik Bebek Tarhanası almak için www.tombuldogal.com sitesi üzerinden veya tombuls@hotmail.com  mail adresinden ayrıca 0232-232 66 88 nolu telefon üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Tombul Organik  Bebek Tarhanası kapıda ödemeli ve online olarak sitemizden sipariş verebilirsiniz

TSE, ISO, HACCEP gibi üretim ve gıda güvenliği sertifikalarını da almış olan firmamız, tamamen doğal yöntemler ile annemizin yaptığı tarzda katkı ve koruyucu madde kullanmadan organik tarım esaslarına uygun olarak üretimine devam etmektedir.

Organik bebek tarhanası nereden alabilirim

Organik ve Katkısız ürünler üretmek için alınması gereken TSE, ISO, HACCEP, Organik üretim sertifikası, üretim ve gıda güvenliği sertifikalarına sahip olan TOMBUL DOĞAL ve ORGANİK GIDA TİC. LTD. ŞTİ başta Organik Tarhana ürünleri olmak üzere bütün ürünlerinde organik ve katkısız tarhana üretim süreçlerini kesintisiz uygulayarak ürettiği tarhanaları yurdun dört bir yanına ücretsiz kargo ile göndermektedir.

Yoğurtsuz Vegan Tarhana